nahoru

Městský dům kultury Sokolov

Hrajeme o státních svátcích

Přijďte si zpestřit sváteční odpoledne 28. září folkovou skupinou ACADEMIC ŠRAML na Starém náměstí.

Konvalinky: Spolužáci

Předprodej vstupenek na komedii divadelního souboru MDK Sokolov Konvalinky Spolužáci, které se bude konat 17. října v Městském divadle v Sokolově, byl zahájen. 

Cena vstupenky: 65,- Kč

Vstupenky k dostání v Sokolovském infocentru.

O štít města Sokolova a Mistrovství Karlovarského kraje

Taneční škola Jana Ondera pořádá celorepublikovou soutěž ve společenském tanci O štít města Sokolova a Mistrovství karlovarského kraje. Finálová kola budou probíhat od 16:00 hod.

Vstupné: 50 a 100,- Kč

Vstupenky k dostání u pana Jana Ondera.

Zdeněk Hovorka: DARMOŠLAPKY aneb Repete, hoši

Předprodej vstupenek na komedii DARMOŠLAPKY aneb Repete, hoši v podání amatérského divadelního souboru z Nejdku, která se bude konat 24. října v Městském divadle v Sokolově, byl zahájen.

Cena vstupenek: 65,- Kč

Vstupenky k dostání v Sokolovském infocentru.

Ondřej Hejma: Psí kusy a jiné delikatesy

Předprodej vstupenek na zábavný pořad se skladatelem, zpěvákem a frontmanem kapely Žlutý pes Ondřejem Hejmou, který se bude konat 13. října v Městském divadle v Sokolově, byl zahájen.

Cena vstupenky: 160,- Kč

Vstupenky k dostání v Sokolovském infocentru.

JAZZFEST Karlovy Vary - Sokolov

Předprodej vstupenek na JAZZFEST Karlovy Vary - Sokolov s trumpetistou, skladatelem a kapelníkem Laco Deczim a skupinou Celula New York, který se bude konat 12. října v Městském divadle v Sokolově, byl zahájen.

Cena vstupenky: 150,- Kč

Vstupenky k dostání v Sokolovském infocentru.

Předprodej vstupenek na představení Michalovi mazlíčci

Předprodej na představení Michala Nesvatby byl zahájen v Sokolovském infocentru.

Cena vstupenky: 185,- Kč

Děti do dvou let bez nároku na místo (lze je vzít na klín) pouze s 2 kusy zakoupených vstupenek.

 

Zahájení předprodeje vstupenek

Předprodej vstupenek na Ples absolventů konaný u příležitosti 70. výročí založení Gymnázia v Sokolově byl zahájen

K dispozici jsou vstupenky na velký sál - 300 Kč, na malý sál a "M" klub - 250 Kč a na stání - 150 Kč.

 

 

Zahájení divadelního předplatného 2016/2017

Městské divadlo Sokolov uvede 22. září od 19:00 hodin divadelní představení Žena Vlčí mák s Hanou Maciuchovou.

S politováním oznamujeme, že divadelní sezona 2016/2017 je kompletně vyprodána a volný doprodej vstupenek nebude možný. Z tohoto důvodu budou divadelní představení posílena o 2 - 3 tituly, které nebudou uvedeny v rámci divadelního předplatného a rezervace předplatitelských míst se na ně nebude vztahovat. Termíny těchto titulů budou uveřejněny s dostatečným předstihem.

Sokolovská čurda 2016

Divadlo bez zákulisí, z. s. Sokolov ve spolupráci s MDK Sokolov Vás zve na přehlídku Sokolovská čurda, která se uskuteční 23. - 25. září 2016 v Městském divadle v Sokolově.

Rozhledna Hard

Vážení návštěvníci,

oznamujeme Vám, že klíče od rozhledny Hard v Sokolově jsou k zapůjčení pouze na vrátnici Obvodního oddělení Policie ČR Sokolov. Za zapůjčení klíče není vybírán žádný poplatek.

 

Předprodej vstupenek na koncert kapely Veselá Trojka

Předprodej vstupenek na koncert kapely Veselá Trojka, který se bude konat 28. 9. 2016 na Velkém sále Městského domu kultury, byl zahájen. Vstupenky jsou k dostání v Sokolovském infocentru nebo na www.vstupenky.mdksokolov.cz.

Jan Nedvěd - jedinečný koncert legendárního písničkáře

Předprodej vstupenek na koncert Jana Nedvěda, který se koná ve středu 19. října 2016 od 19:00 hod. v Městském divadle v Sokolově, byl zahájen. Cena vstupenek je 270,- Kč.

VÝROČNÍ TURISTICKÁ ZNÁMKA k 90. výročí založení Hornického domu

Od 20. 11. je v prodeji nová VÝROČNÍ TURISTICKÁ ZNÁMKA k 90. výročí založení Hornického domu. K zakoupení v Sokolovském infocentru za cenu 30,- Kč.

TZ K 90. vro MDK

Sokolov má dvě nové mobilní aplikace

Sokolov s okolím se stal součástí nové aplikace pro mobilní zařízení pod názvem Turista v mobilu, která zpříjemní turistům i místním obyvatelům návštěvu města a zajímavých míst v oblasti. Ke stažení je zde

První verze aplikace Turista v mobilu pomáhá při plánování výletů a návštěv zajímavých míst Sokolova i celé České republiky. A to nejen po svých, ale i na kole nebo kolečkových bruslích. S touto aplikací má každý zájemce jistý cíl cesty a (červeně) značenou nejlepší trasu, na které mu nic zajímavého neunikne. Poskytuje informace o městech a jejich nejlepších bodech zájmu včetně fotografií, kontaktů, kulturních akcí a odkazů na webové stránky či důležitá telefonní čísla. V aplikaci každým dnem přibývají nová místa, trasy a body zájmů. Pro funkčnost aplikace je důležité mít prozatím rychlejší připojení k internetu.

Město je také v balíku aplikací SmartCity umožňujících načítat informace o Sokolově pro jeho občany jako novinky, kulturní události, informace o vedení města, i pro návštěvníky - interaktivní info mapy, důležité památky, fotografie, tipy na ubytování a stravování. Sokolov – Smart City lze stáhnout zde.

sokolovsmartcity

       turista         

Sokolovské infocentrum, Městský dům kultury Sokolov a tým Turista v mobilu přeje hodně krásných kilometrů a turistických zážitků.

Na procházku po městě s doprovodem (průvodcem)

Začátkem roku 2012 Sokolovské infocentrum zahájilo procházky s doprovodem (průvodcem) po historické části Sokolova. Rezervace procházek městem přijímá infocentrum telefonicky na tel. čísle 359 808 729, 714 nebo emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ve všední dny v čase vždy od 8:00 do 17:00 hodin.

Minimální počet zájemců o procházku s doprovodem jsou 2 osoby, maximální počet je do cca 45 osob (autobus). Procházka trvá 1 až 1,5 hodiny. Pro skupinu do 20 osob je cena za procházku 600,- Kč, nad 20 osob 800,- Kč. Přijímáme také objednávky a platbu předem formou faktury. V ceně vstupného je také propagační materiál a plán města Sokolova.

Všechny potřebné údaje k objednávce naleznete na webových stránkách Městského domu kultury Sokolov, města Sokolova a Sokolovského infocentra.

Číst dál: Na procházku po městě s doprovodem (průvodcem)

V Lipové ulici je technické muzeum

V bývalém krytu civilní ochrany v Lipové ulici, kde donedávna byla stanice technické kontroly, zřídili nadšenci technické muzeum. Lidé zde mohou vidět historická auta, motocykly, zemědělské stroje a řadu dalších předmětů včetně vybavení krytu z doby studené války. Raritami jsou malé BMW 700 z roku 1959 s dvouválcovým motorem z motorky nebo poslední Saab vyrobený ve své typové řadě roku 1980. Muzeum je otevřeno od úterý do neděle od 11 do 17 hodin. V říjnu 2014 je technické muzeum zavřené. Dospělí zaplatí za prohlídku 45,- Kč, děti 30,- Kč, rodinné vstupné činí 120,- Kč. Více informací naleznete na nových internetových stránkách muzea: www.jadernykryt.cz.

Mgr. Ladislav Sedláček

Funkce: ředitel
Telefon: 359 808 712
Mobil: 777 010 826
ladislav.sedlacek@mdksokolov.cz

PhDr. Jana Fefferová

Funkce: Dramaturgyně
Telefon: 359 808 715
Mobil: 777 868 742
jana.fefferova@mdksokolov.cz

Yvonne Bereczká

Funkce: Sekretariát
Telefon: 359 808 711
Fax: 359 808 717
yvonne.bereczka@mdksokolov.cz

Adresa MDK

Městský dům kultury Sokolov
5. května 655
356 01 Sokolov
Copyright © 2016 MDK Sokolov. Created by OLIVIUS s.r.o.